Article - BLÁZNIVÁ DIZAJNÉRSKA VYRAĎOVAČKA

BLÁZNIVÁ DIZAJNÉRSKA VYRAĎOVAČKA

Súťaž pre tvorcov na sociálnych sieťach

   Máme pre Teba odpromovanie Tvojej tvorby na sociálnych sieťach a čo je lepšie, urobíme to úplne ZADARMO. Pod značkou simpledesign.sk budeme na Facebooku a Instagrame 2 týždne prezezentovať tvoje dizajnové nápady, ktoré sú uverejnené na našom webe.
Nepotrebuješ na to veľa. Stačí, keď sa zapojíš do turnaja dizajnérov simpledesign.sk, ktorý nesie názov BLÁZNIVÁ DIZAJNÉRSKA VYRAĎOVAČKA.
Bláznivá preto, že sa víťazom môže stať naozaj ktokoľvek. Pretože záleží nielen na zručnosti či prekonaní vlastných mantinelov, ale aj na tom, koľko ľudí svojimi grafickými nápadmi oslovíš. PS: Dobrá rada;), pokojne si pomôž rodinou, kamošmi, známymi, lebo aj v tomto prípade platí, že víťaz/ka berie všetko.
 

Pravidlá sú nasledovné:
   Prvého kola vyraďovačky sa zúčastní 16 dizajnov. Po internom žrebe spoznáme súperiace dvojice.
V 1. kole sa tak proti sebe postaví 8 dizajnov na jednej strane (A-skupina) a 8 na druhej (B-skupina), za ktoré budete, samozrejme, môcť hlasovať na Instagrame (anketa).

   Keďže ide o systém klasického "pavúka", ktorý poznáme napr. z tenisu, futbalu či hokeja, do 2. kola postúpi osem najúspešnejších.
V ňom sa pokračuje už uvedeným systémom - v tomto prípade 4 vs 4 dizajny, semifinále bude obdobné len s o polovicu menším počtom, aby si o prvenstvo napokon zahrali dva najúspešnejšie návrhy.
   Aby toho ale nebolo málo, najaktívnejší fanúšik - rozumej ten, ktorý bude najčastejšie hlasovať, lajkovať či zdieľať dané súťažné posty, bude odmenený tričkom s dizajnom podľa výberu z tých, ktoré sa súťaže zúčastnili.