Čo môžu dizajnéri urobiť?

Manažovať svoje produkty

Dizajnér bude môcť svoje produkty upravovať sám: upravovať textáciu, cenu, odstraňovať produkty, pridavať produkty atď.

Vytváranie svojho produktu

Dizajnér si dokáže vytvoriť vlastný produkt, vyžiadať si vyplatenie zárobku a k dispozícii mu bude aj celková história výplat.

Špeciálny blog

Dizajnéri budú mať prístup aj do špecializovaného blogu v administrácii, ktorý bude slúžiť na edukáciu.

Chceš byť dizajnér?

Nemáš žiadne skúsenosti? To nám vôbec nevadí! Pre tvorcov dizajnérov, tvoríme prostredie, ktoré postupne zapĺňame radami a informáciami pre ideálny rozbeh podnikania v tejto sfére. Naša platforma ti pomôže nastaviť svoj produkt a zverejniť ho pod tvojim menom na našej stránke.

Staň sa dizajnérom
designer

Tvorba produktu a jeho predaj

01

Zaregistruj sa

Zaregistruj sa a vytvor si svoj vlastný produkt rýchlo a jednoducho.

02

Vytvor obrázok

Nahraj súbor, umiestni na tričko, ponúkni na našej stránke, a už len predávaj a zarábaj.

03

Kde nájdeš?

Tvoje tričko sa zobrazí pod tvojím menom na stránke, ale taktiež pod tvojim dizajnérskym profilom.

04

Predaj

Ďalej už stačí len aby sa tričko predalo a získaš profit, ktorý si si nastavil pri vytváraní produktu.

designer

Aká je kvalita produktu?

Snažíme sa o najvyššiu kvalitu našich produktov a to tak, že používame najnovšie technológie pre ideálnu tvorbu týchto produktov. V súčasnosti je tlač zabezpečená technológiou DTG a DTF. V prípade, že chceš vidieť svoj produkt ešte pred tým, ako ho začneš predávať, môžeš si ho objednať za zníženú cenu. Aspoň budeš mať istotu, že to, čo predávaš, je proste kvalita.

Staň sa dizajnérom

Prvá možnosť

Je to jednoduché, v prípade keď sa tvoj dizajn predá, získaš sumu, ktorú si si pri tvorbe produktu zadal. Táto suma sa jednoducho tvorí pri tvorbe produktu na tvojom profile a následne si svoj profit môžeš vyplatiť na tebou zvolený účet.

Druhá možnosť

Súťaže s rôznou tematikou. Ak sa zapojíš a tvoj dizajn sa zákazníkom bude páčiť najviac, dostaneš sa na výhernú pozíciu a výhra ti bude pripísaná na tvoj profil. Samozrejme spolu s predajmi, ktoré si počas tejto súťaže spravil.

Neviem tvoriť dizajny ako mám začať?

01

Na stránku v najbližšom čase začnú pribúdať školiace videá a články, ktoré ťa naučia základy a možnosti pre rozvoj potrebných schopností.

02

Dizajn nemusíš vytvoriť ty. Na našej stránke máme pár umelcov, ktorí ti týmto spôsobom vytvoria dizajn podľa tvojich požiadaviek. Taktiež sú stránky ako fiverr a iné, kde ti dizajn vytvoria tebou zvolení freelanceri. Samozrejme, v takýchto prípadoch ti vzniká náklad s vytvorením dizajnu od 9€. Ten potom vložíš na svoje produkty a aj napriek tomuto nákladu je možnosť tvojho zisku niekoľko násobne vyššia.

Staň sa dizajnérom
designer